Lightroom presety balíček jarné kvety

4.99

Kategórie:

Lightroom presety balíček jarné kvety

Túžiš po upravenom vzhľade fotiek na sociálnych sietiach?

Inšpiruje ťa jarná príroda a fotíš portréty s kvetmi?

Si začínajúci fotograf a zoznamuješ sa s úprvou v Adobe LR?

Uľahči si svoju prácu a stiahni si tento balíček. Lightroom presety balíček jarné kvety = obsahuje všetky presety pre biele, ružové a žlté kvety a 6 presetov navyše.

 

Čo stiahnutý ZIP súbor obsahuje?

24 presetov pre Adobe Lightroom PC alebo mobil (Lightroom pre Android, Lightroom pre iPhone) vo formáte XMP a DNG

 

Ako nainštalovať Lightroom presety pre fotky z mesta?

Na blogu nájdeš podrobný manuál pre inštaláciu na počítači aj s krátkym videom pre mobilnú verziu LR.

 

Podmienky

Obmedzenia: Elektronický obsah je chránený autorským zákonom. Používateľ nemôže predávať, prenajímať, požičiavať, šíriť, distribuovať, vysielať, sublicencovať alebo iným spôsobom priraďovať práva k elektronickému obsahu alebo akejkoľvek jeho časti akejkoľvek tretej strane, nesmie odstraňovať popisy alebo označenia týkajúce sa vlastníctva uvedené v elektronickom obsahu.

Vyhlásenie o záruke: Používateľ berie na vedomie a súhlasí, že používa elektronický obsah na vlastné riziko. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prípadnú škodu, ktorá v súvislosti s používaním elektronického obsahu Používateľovi vznikne. Elektronický obsah, alebo ich súčasti, sú poskytované v aktuálnom stave, s prípadnými nedostatkami a bez záruky. Všetky poplatky uskutočnené v súvislosti so Službou sú finálne a Používateľ nemá nárok na ich vrátenie, ak Poskytovateľ neurčí inak.

Pre ďalšie informácie o licenčné a reklamačné podmienky, pozri si VOP.